فیکس مبل > ساخت مبل در تهران

کلیاتی در مورد ساخت مبل در تهران

ساخت مبل در تهران، تخصص، تجربه، ابتکار

عموما در بازار مبلمان تهران، مبل‌ها براساس ساختمان شان به چند دسته تقسیم می گردند؛ مبل‌های استیل یا سلطنتی، مبلمان نیم‌استیل که هم راحتی به حساب می آید و هم چوب استیل در آن به‌کار رفته است و مبل‌های تمام راحتی که طرفداران خاص خود را دارد. البته فراموش نکنید که مبل راحتی خودش به چند دسته تقسیم می‌شود که معروف‌ترین آن‌ها «ال»، «ال‌یو»، «شانو» و… می باشد. معمولا مبل‌ها زمانی مقاوم خواهند بود که در ساخت اسکلت‌شان از متریال با استحکام بالا بهره برده شده باشد. خالی از لطف نیست مطلع باشید جنس چوبی که در مبل استیل تهران به‌ کار رفته است با مبل راحتی متفاوت است. اگر قصد خرید یا سفارش برای ساخت مبل استیل در تهران را دارید، سنگین بودن این نوع مبل نشانه مرغوبیت آن نخواهد بود. توجه فرمایید که مبل باید سبک بوده و نتیجتا به راحتی قابل حمل و نقل باشد. انتخاب مبل در تهران به قصد خرید، مزیت ها و دردسر های خاص خود را دارد. شما عزیزان می توانید از گزینه سفارش برای ساخت مبل تهران بهره ببرید. مهم‌ترین مزیت سفارش برای ساخت مبل در تهران این است که شما می‎توانید مبلمانی کاملا متناسب با نیاز خود را دریافت نمایید. به هنگام سفارش ساخت مبل در تهران، تیم فیکس مبل به شما کمک می‌کند تا نهایتا مبل تان را متناسب با فضای خانه‌ی خود سفارش دهید و از نتیجه ی کار رضایت کامل کسب کنید. حتی ما به عنوان یکی از قدیمی ترین تولیدکنندگان مبلمان در تهران کارشناسانی را در حوزه طراحی داخلی به کار گرفته ایم که می‌توانند به شما در طراحی ایده آل فضای خانه مشاوره های مفیدی دهند. به این ترتیب شما با صرف هزینه‌های بسیار کمتر نسبت به خرید از خرده‌ فروشان مبل در تهران، محصولی با کیفیت و امنیت بالاتر دریافت می نمایید. مسلما سفارش برای ساخت مبلمان در تهران می تواند شما را به جان بخشیدن آنچه در ذهن دارید استمداد و یاری دهد و فضای خانه تان را همراستا گرداند با خواسته های قلب و ذهن تان.

ساخت مبل در تهران - ساخت مبل راحتی در تهران | فیکس مبل

ساخت مبل تهران - ساخت مبل استیل در تهران | فیکس مبل

توجه داشته باشید زمانی که روی مبل استیل در تهران می‌نشینید نباید صدای جیرجیر داشته باشد یا روی سطح صاف، لق بزند. یکی دیگر از را‌ه‌های شناخت یک مبل استیل مناسب این است که رنگ به‌کار رفته در آن صاف باشد و روی مبل لکه مشاهده نکنید. به همین‌ دلیل روی سطوح آن دست بکشید تا از صاف و یکنواخت بودن رنگ به‌کار رفته در آن اطمینان حاصل کنید. مبل‌های نیمه‌استیل نوع دیگری از مبلمان است که در آن چوب و پارچه کمتری به کار رفته شده و به همین علت قیمت آن کمتر از مبلمان استیل می باشند.
البته قیمت مبلمان در تهران با توجه به جنس چوب و پارچه‌ای که در آن به‌ کار رفته است متغیر می باشد و نوسان دارد؛ به‌طور مثال مبلمانی که در ساخت آن از چوب راش استفاده شده گرانتر خواهد بود، اما سازندگان مبل در تهران معمولا برای مبل‌های راحتی از نوعی خاص از چوب به نام چوب سفید بهره می برند. این همان چوب کاج است. چوب گردو نوعی چوب خوب محسوب می شود و منبت خوش نقش را به خوبی می‌شود روی این چوب بروز داد، اما برخی از چوب‌ها می باشند که حین منبت‌کاری دچار شکستگی یا پیچ و تاب زیادی می گردند. توجه فرمایید که چوب سفید به‌ کار رفته در مبلمان استیل اصلا مناسب نیست.

مراحل ساخت مبلمان در تهران

فیکس مبل
فراهم کردن وسایل و ابزار لازم
فیکس مبل
فراهم کردن الوارها ی مورد نیاز
فیکس مبل
سنباده زدن تخته ها و الوارها

فیکس مبل
مونتاژ کردن دسته های مبل
فیکس مبل
وصل کردن براکت های مبل
فیکس مبل
متصل کردن تخته های کف مبل

فیکس مبل
وصل کردن تخته پشتی مبل
فیکس مبل
رنگ آمیزی مبل
فیکس مبل
پرداخت نهایی مبل

مزایای سفارش ساخت مبل در تهران

سفارش ساخت مبلمان در تهران به شما این امکان را خواهد داد تا مبل دلخواه‌تان را با کمترین هزینه طراحی کرده و سفارش دهید. مسلما نیازی نخواهد بود زمان زیادی را صرف گشتن برای پیدا نمودن مناسب‌ترین مبل تهران نمایید. امروزه بسیاری از تولیدکنندگان پیشرو در ساخت مبلمان تهران، این امکان را برای خریدارن فراهم آورده اند تا به جای مراجعه به فروشگاه‌ها و خرید مبل پیش آماده، مستقیما با تولیدکنندگان مبل در ارتباط برقرار نمایند. به این ترتیب شما به راحتی می‌توانید مبل مورد نظر تان را سفارش داده و پس از مدت کوتاهی آن را تحویل بگیرید. در ادامه با محاسن و مزایای اصلی سفارش ساخت مبل در تهران آشنا خواهید شد.

ساخت مبل تهران - مزایای ساخت مبل در تهران | فیکس مبل

ساخت مبل تهران - ساخت مبل چرمی در تهران | فیکس مبل

صرفه‌جویی در هزینه‌ها
همه‌ی ما به هنگام انتخاب و خرید مبلمان درتهران در پی بهترین و مناسب‌ترین قیمت ممکن هستیم. در اکثر موارد قیمت‌گذاری تولیدکنندگان مبلمان نسبت به خرده‌فروشان پایین‌تر می باشد. اغلب فروشگا‌ه‌های ارائه‌دهنده‌ی محصولات مبلمان، نسبت به خدماتی که ارائه می‌دهند، ده الی پانزده درصد قیمت محصول را بالاتر قیمت‌گذاری خواهند کرد. به این ترتیب با خارج شدن خرده‌فروشان از معامله، قیمت مبل نیز کاهش چشمگیری خواهد یافت. بدون شک تولیدکنندگان مبل در تهران، محصولات خود را اعم از مبل راحتی، مبل چرمی، مبل استیل، مبل نیمه استیل و ... را با قیمت های پایین‌تری نسبت به خرده فروشان مبلمان در تهران ارائه می کنند.


گارانتی مبلمان ساخته شده
اکثریت تولید کننده گان مبلمان تهران در کنار محصولات خود گارانتی آن را نیز عرضه می دارند. به این ترتیب خریداران مبل در تهران به هنگام خرید مبلمان به طور مستقیم از تولیدکنندگان، همراه محصولات خود ضمانت نامه‌ی کامل و مبسوطی را دریافت می نمایند. علاوه بر این خرید مستقیم از تولیدکنندگان مبل در تهران، به خریداران این امکان مناسب را می‌دهد تا با تولیدکنندگان در مورد مسائل خاصی که امکان دارد تحت پوشش ضمانت قرار نگیرند، بحث و گفتگو نمایند. این در حالی است که به هنگام خرید از خرده فروشان و حتی عمده فروشان، فروشنده گان اطلاعات کافی ندارند و از شما می‎خواهند تا برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد ضمانت نامه با سازنده آن تماس حاصل کنید و یا حتی ممکن است برای ضمانت نامه هزینه‌های اضافه تری نیز طلب کنند.

ساخت مبل نیم استیل در تهران | فیکس مبل

عوامل موثر بر قیمت ساخت مبلمان در تهران

اندازه و ابعاد مبلمان در تهران

جنس چوب به کار گرفته شده در ساخت مبلمان در تهران

نوع رنگ استفاده شده در ساخت مبلمان در تهران

تشریح مراحل مختلف ساخت مبل در تهران

چوب بری
در مرحله اول چوب های به کار رفته در ساخت مبلمان تهران که معمولا از نوع راش، گردو، و یا توسکا می باشد که در ابعاد مختلف از جنگل تهیه گشته اند و به صورت تخته الوار، تنه درخت به انبار های کارگاه ساخت مبل در تهران انتقال می یابند. الوار ها در انبار نگه داری می گردند تا وقتی که از خشک بودن کامل تمام قسمت های آن اطمینان حاصل گردد پس از خشک شدن کامل چوب، مرحله ساخت مبل در تهران استارت می خورد.
تهیه قالب ابتدایی الوارها

چوب ابتدا به ساکن و قبل از ورود به کارگاه ساخت مبل در تهران، در سالن های چوب بری برش داده شده و بر اساس نوع مبلمان به قطعات متنوع با سایزهای متفاوت تقسیم می شود، در قسمت دیگر با توجه به طرح هایی که بر روی قطعات طراحی می گردد به حالت و قطعات اولیه مبل در تهران تبدیل می گردند.
منبت کاری مبلمان در تهران

در این مرحله قطعات برش خورده ی چوب که شکل نهایی خود را یافته اند، جهت حک نقوش منبت مبل استیل در تهران به دستان هنرمندان زبده ی تیم فیکس مبل سپرده می گردد. در کارگاه های منبت کاری بر روی کلیه قطعاتی که قبلا آماده و مونتاژ گشته اند، ابتدا طراحی اولیه صورت می پذیرد و سپس توسط استادان منبت کار با توجه به طراحی ها و نوع مبلمان، منبت می گردند. منبت کاری روی چوب مبل یکی از بهترین راهکارها برای زیباتر شدن مبل می باشد.

رنگ کاری مبلمان در تهران
در مرحله ی نیمه پایانی، مبل های نیمه آماده که به نام کلاف های خام نیز خوانده می شوند، ابتدا با استفاده از لیسه کاری و سنباده های مختلف به صورت صیقلی و نرم و صاف در می آیند و سپس آماده رنگ پذیری اولیه می شوند. سپس تمامی سطوح با سیلر - کیلر پوشانده می شوند و آماده رنگ پاشی و جلا کاری می گردند. بعد از آن به سالن رنگ خشک کنی انتقال یافته و آماده رویه کوبی می شوند.
رویه کوبی مبلمان در تهران

بعد از خشک شدن رنگ مبل در تهران آنها به کارگاه های رویه کوبی که جزو اصلی کارگاه ساخت مبل در تهران به حساب می آیند، منتقل می گردند. در سالن رویه کوبی مبلمان در تهران، ابتدا قسمت های مورد نیاز که معمولا کف و پشت مبل را شامل می گردد تسمه کشی می شود و بعدا با استفاده از قطعات و اسفنج و فوم، شکل واقعی خود را پیدا می کند و در آخر نیز با توجه به سلیقه و سفارش مشتری، مبلمان در تهران با پارچه دلخواه تزیین می گردد و ساخت مبلمان در تهران به پایان می رسد.
تمامی مراحل گفته شده را می بایست با دقت فراوان و پشت سر هم به درستی انجام داد تا بهترین نتیجه در هنگام ساخت مبل در تهران حاصل شود. تجربه فردی که این مراحل را انجام می دهد می تواند در نتیجه ی نهایی، تفاوت شگرفی ایجاد کند. ما تمام تلاش خود را به کار گرفته ایم تا بهترین و باتجربه ترین اشخاص در زمینه ساخت مبلمان تهران را به کار بگیریم تا اثری هنری و در خور توجه را به شما عزیزان تهرانی تحویل دهیم.


ساخت مبل راحتی در تهران | فیکس مبل

کارگاه ساخت مبل در تهران | فیکس مبل

در انتها به شما عزیزان پیشنهاد می کنیم با ورود به سایت فیکس مبل و اطلاع از تمامی موارد مربوط به سفارش و ساخت مبلمان در تهران، مبلمان خود را سفارشی سازی کرده و با توجه به سلیقه و میزان بودجه ی اختصاصی این امر، بهترین طرح ممکن را برای خانه ی خود در نظر بگیرید.

چرا گروه فیکس مبل را برگزینیم؟

فهرست خدمات ویژه ی تعمیر مبل در تهران توسط تیم فیکس مبل

تیم حرفه ای و کارآزموده ی فیکس مبل با نزدیک به سی سال سابقه در زمینه تعمیر مبل در تهران همواره در تلاش بوده تا خود را به جدیدترین مِتد روز تجهیز کند و با بهره بردن از بهترین تعمیرکاران مبلمان در تهران، تا حد توان خود رضایت خاطر مشتریان را جلب نماید. تعمیر مبل راحتی در تهران، تعمیر مبل چرمی در تهران، تعویض روکش مبل در تهران، تعویض رویه مبل در تهران، و سایر خدمات مربوط به تعمیرات مبلمان در تهران از آن دست خدماتی ست که به سادگی توسط متخصصین تیم فیکس مبل انجام می گیرد و شما عزیزان می توانید با ورود به سایت فیکس مبل و آگاهی از نحوه ی انجام عملیات مربوط به تعمیرات مبل در تهران، و اطلاع پیدا کردن از قیمت تعمیر مبل تهران، قیمت تعمیرات مبل در تهران، قیمت تعمیر مبل راحتی در تهران، قیمت تعویض روکش مبل در تهران، قیمت روکش مبل در تهران و ... طی تماس تلفنی که با کارشناسان ما برقرار می کنید، پروسه ی تعمیر مبلمان خود را استارت بزنید. لازم به ذکر است در صورت تمایل به آگاهی یافتن از قیمت رویه کوبی مبل، هزینه تعویض رویه مبل راحتی، قیمت رویه کوبی مبل استیل، هزینه تعویض روکش مبل چرمی، قیمت تعویض روکش مبل راحتی و دیگر موارد مربوط به تعرفه تعمیرات مبلمان تهران نیز می توانید با تیم پشتیبانی فیکس مبلوارد گفتگو شده و از تمامی موارد فوق الذکر اطلاع حاصل کنید.
تیم فیکس مبل هم اکنون دارای شعبات مختلفی در تهران می باشد و تعمیرات مبل در شرق تهران، تعمیرات مبل در غرب تهران، تعمیرات مبل در جنوب تهران را با بالاترین کیفیت و کمترین زمان ممکن به انجام می رساند. به عنوان مثال اگر شما در حال حاضر در شرق تهران بزرگ سکونت دارید می توانید به شعبه تعمیر مبل شرق تهران تیم فیکس مبل مراجعه کرده و خدمات مربوطه را دریافت نمایید. تعمیرات مبل در منزل تهران یک کار تخصصی ست که با توجه به میزان حساسیت امر، پسندیده تر است توسط متخصصی مجرب و زُبده صورت گیرد. ما تلاش کرده ایم تا حد امکان از بهترین و مجرب ترین تعمیرکاران تعمیرات مبل در تهران بهره گیری کنیم و اعتبار خود را در زمینه انواع رویه کوبی مبل استیل، رنگ کاری مبل در تهران، رویه کوبی مبل در غرب تهران، رویه کوبی مبل در شرق تهران، رویه کوبی مبل در جنوب تهران، تعمیرات مبل تهران به صورت همه جانبه در بین مشتریان خود ارتقاء ببخشیم.
یکی از خدمات خاصی که توسط تیم فیکس مبل صورت می گیرد تعمیرات مبل در منزل تهران می باشد. این سرویس دهی در حال حاضر اختصاصا توسط ما ارائه می گردد و دلیل انجام تعمیرات مبل در منزل تهران نیز تلاشی است برای اینکه در صرف زمان و هزینه از جانب همشهریان عزیز تهرانی، صرفه جویی قابل توجهی صورت گیرد. مسلما شما ساکنین تهران بزرگ با معضل ترافیک و شلوغی و سختی رفت و آمد دست و پنجه نرم کرده و می کنید و از همین رو می توانید بهره بردن از خدمات متنوع و خاص تعمیر مبل در منزل تهران را در دستور کاری خود قرار داده و تعمیرات مبلمان خود را به ما بسپارید.
گذشته از این مطالب، ساخت مبلمان در تهران با توجه به سلیقه مشتریان، یکی دیگر از بیشمار خدماتی ست که توسط تیم فیکس مبل در تهران انجام می گیرد. تیم فیکس مبل به عنوان یکی از بهترین مرکز ساخت مبل در تهران، با بهره گیری از مدرن ترین کارگاه ساخت مبل در تهران انواع سفارش ساخت مبل در تهران را پذیرفته و اقدام به ساخت مبلمان در تهران در طرح ها و سایز های متناسب با سلیقه شما عزیزان نموده و اقدام به ساخت مبل راحتی در تهران، ساخت مبل استیل در تهران، ساخت مبل چرمی در تهران کرده و کیفیت کار خود را با پایانی خوش به رُخ حریفان می کشاند.
شما عزیزان تهرانی با اعتماد به تیم فیکس مبل گامی بزرگ و شگرف در مسیر تعمیر مبلمان در تهران بر خواهید داشت و شاهد خواهید بود یکی از متنوع ترین خدمات تعمیرات مبل در تهران به چه صورت و با چه کیفیت و با چه تنوعی ارائه می گردد در آشفته بازار پر هیاهو ی بی خویشی ی انسان. مفتخریم خدمات مربوط به تعمیرات مبل تهران را تقدیم حضورتان کنیم و لبخند رضایت را بر لبان تان بنشانیم.

مقالات مرتبط

تمامی حقوق این سایت متعلق به فیکس مبل می باشد.