فیکس مبل > تعمیرات مبل در تهران > تغییر رنگ چوب مبلمان در تهران

تغییر رنگ چوب مبلمان در تهران

احیاء مبلمان در منزل با تغییر رنگ چوب مبلمان در تهران

مبلمان هایی که پس از چند سال مورد استفاده دائمی قرار می گیرند نیاز به تعویض و یا تعمیر دارند. تعمیر مبل در تهران به طرق مختلف و با هزینه های متنوعی اعمال می گردد. یکی از مراحل بازسازی و نوسازی و در کل تعمیرات مبل تهران، تغییر رنگ چوب مبل در تهران است که به طرز خارق العاده ای مسبب احیاء مبلمان می شود. در رابطه با رنگ چوب مبل نکته ای وجود دارد که توجه به آن خالی از فایده نخواهد بود. پس از بررسی چوب مبلمان باید دقت نمود که اگر خراشیدگی های نه چندان عمیقی روی سطح چوب مبل به وجود آمده می توان به راحتی نسبت به ترمیم آن ها اقدام نمود. حتی خود شما همشهریان عزیز تهرانی نیز می توانید تغییر رنگ چوب مبل در منزل تهران را تجربه نمایید. ابتدا با بیرون آوردن رویه مبل خود کارتان را شروع کنید و با دستگاه یا سمباده مخصوص نسبت صیقل دادن سطح چوب مبل اقدام کنید. در مرحله آخر نیز به انتخاب رنگ مورد پسندتان بپردازید و چوب مبل را رنگ آمیزی کنید و صورتی جدید را برای مبل راحتی خود خلق نمایید.

چه زمانی می توان اقدام به تغییر رنگ چوب مبلمان کنیم؟

رنگ چوب مبلمان دارای هارمونی با وسایل منزلتان نباشد.
وجود خراشیدگی های عمیق روی سطح مبلمان منزل
ایجاد تغییر و تنوع در رنگ مبلمان منزل با کمترین هزینه ممکن

عوامل موثر بر قیمت رنگ کاری مبل در تهران

با یک لایه رنگ می توانید به لوازم خانه جلوه جدیدی ببخشید. چه بخواهید یک صندلی، میز، میز عسلی یا هر لوازم دیگر را رنگ نمایید، باید بدانید که با این کار در عرض چند ثانیه به وسیله خود ظاهر جدیدی می بخشید. زمانی که سخن از تغییر رنگ چوب مبلمان به میان می آید باید در نظر داشت که عوامل متعددی بر روی بر قیمت تغییر رنگ چوب مبلمان در تهران موثر است که شامل موارد زیر می باشد: 


ابعاد و تعداد مبل، میز و صندلی

هزینه ایاب و ذهاب مبلمان 

نوع رنگ انتخاب شده برای مبلمان


داشتن پیچ و خم زیاد و نقش روی چوب مبلمان

تعمیرات احتمالی برای مبلمان 

لکه گیری جزئی سطح چوب 


تغییر رنگ چوب مبلمان در تهران - تعمیر مبل در تهران | فیکس مبل

کدام رنگ را برای تغییر رنگ چوب مبلمان انتخاب نماییم؟

ممکن است در هنگام رنگ آمیزی لوازم با گزینه های جدیدی روبرو باشید. مهم ترین چیزی که باید درنظر بگیرید نوع رنگ می باشد، زیرا برای لوازم از رنگ های روغنی، لاتکس و اکریلیک استفاده می نمایند و گاهی اوقات رنگ گچی یا شیری هم به کار می رود. هر کدام از این رنگ ها مزایایی داشته و برای لوازم از سایر رنگ ها بهتر می باشند. از انواع رنگ های مورد استفاده برای تغییر رنگ چوب مبلمان در تهران می توان به موارد رنگ لاتکس، رنگ گچی، رنگ شیری، رنگ اکریلیک و رنگ های روغنی اشاره نمود:


تغییر رنگ چوب مبلمان در تهران - تعمیر مبل در تهران | فیکس مبل

رنگ لاتکس

رنگ لاتکس برای لوازم بسیار محبوب می باشد زیرا تقریبا در تمام رنگ ها موجود است. می توانید از ابزار فروشی رنگ لاتکس مورد نظر خود را در برندهای مختلف خریداری نمایید. انواع ارگانیک یا نیمه ارگانیک آن موجود است که برای داخل خانه توصیه می شود. این رنگ زود خشک می گردد اما برای دستیابی به یک سطح بی نقص باید خوب وقت صرف نمایید و به مقدار زیادی استفاده کنید. رنگ لاتکس در روکش های مختلف موجود است: صاف، براق، نیمه گلاسه یا تمام گلاسه.
مزایا: موجود در رنگ های مختلف، شستشوی آسان با مایع و آب، موجود در روکش های مختلف
معایب:  عدم مقاومت در صورت استفاده زیاد، قابل شستو نبودن تمام انواع


رنگ گچی

رنگ آمیزی لوازم قدیمی و کلاسیک و یا لوازم مدرن برای متنوع نمودن آنها باعث افزایش محبوبیت رنگ گچ گردیده است. این رنگ برپایه آب از نوع لاتکس بوده اما لایه ضخیم تر ایجاد می نماید. رنگ گچی در رنگ فروشی ها موجود بوده و رفته رفته محبوب تر می گردد. برخی از افراد رنگ گچی خود را تهیه می نمایند، در حالی که در موارد دیگر خرید رنگ آماده نتیجه بهتری را ارائه می دهد. این رنگ از رنگ لاتکس گرانتر است اما به دلیل بافت صاف و ابریشمی محبوب تر است.
مزایا: چسبندگی به اغلب سطوح، خشک شدن سریع، سطح صاف
معایب: احتمال پیدا بودن رد قلم، احتمال خراش برداشتن سطح، احتمال گران بودن با رنگ های محدود

تغییر رنگ چوب مبلمان در تهران | فیکس مبل

تغییر رنگ چوب مبلمان در تهران - رنگ چوب مبل | فیکس مبل

رنگ شیری

اگر برای لوازم به دنبال یک رنگ طبیعی هستید که سطح آن از رنگ گچی باریک تر باشد، رنگ شیری می تواند برای شما مناسب باشد. این رنگ غیر سمی از پروتئین شیر و فعال کننده که لیمو یا بوره می باشد، تهیه می گردد. سپس رنگدانه ها اضافه می شوند تا رنگ های متنوع ایجاد گردد. رنگ شیری به دلیل دارا نبودن مواد شیمیایی یا فوم افزوده از لحاظ محیط زیستی مناسب است. به همین دلیل این رنگ برای رنگ آمیزی لوازم خانه و خانه ها استفاده می گردد.
مزایا: فرمول پودری غیر سمی، خشک شدن سریع، قابل استفاده روی اغلب سطوح
معایب: دشواری در دستیابی به غلظت مورد نظر، احتمال خراش و پوسته دادن بدون عایق، نیاز به ترکیب شدن


رنگ اکریلیک

رنگ اکریلیک نوعی رنگ بر پایه آب اسمی باشد که به رنگ لاتکس نزدیک است. ذرات رنگ در اکریلیک پلیمر ریخته و یک رنگ پررنگ با ظاهر یکدست ایجاد می شود. این رنگ بر روی سطوح مختلف استفاده شده و برای لوازم یک رنگ چند منظوره می باشد، با این حال در قوطی های کوچک فروخته شده و برای پروژه های کوچک مانند میز کنسول، قاب عکس و قطعات دیگر قابل استفاده می باشد. رنگ اکریلیک به طور یکدست روی سطح می نشیند. با این حال اگر می خواهید کیفیت سطح بهتر باشد از بتونه استفاده نمایید.
مزایا: رنگ آمیزی آسان، سطح مقاوم در برابر لکه ها، رنگ پررنگ
معایب: نیاز به بتونه برای بهترین نتیجه، فروش در قوطی های کوچک، مدت زمان طولانی برای تمدید

تغییر رنگ چوب مبلمان در تهران - تعمیر مبل در تهران | فیکس مبل

تغییر رنگ چوب مبلمان در تهران - تعمیر مبل چوبی در تهران | فیکس مبل

رنگ های روغنی

رنگ های روغنی یا آلکید نوعی رنگ مقاوم می باشد که برای لوازم به کار می رود. با این حال، این ماندگاری بی هزینه نیست زیرا رنگ های روغنی گران هستند، دیرتر خشک می شوند و به دلیل میزان بالای مواد شیمیایی به تهویه بالا نیاز دارند. با این وجود اگر می خواهید سطح رنگ شده لوازم خانه پوسته نداده و آسیب نبیند باید از رنگ روغنی استفاده نمایید. باید قلم موی دندانه طبیعی و رقیق کننده رنگ داشته باشید.
مزایا: سطح مقاوم، فرمول یکدست، قابل استفاده بر روی اغلب لوازم
معایب: میزان بالای مواد شیمیایی، مدت زمان طولانی برای خشک شدن هر لایه، موجود نبودن در همه جا

نکات پایانی در مورد تغییر رنگ چوب مبلمان در تهران

چنانچه خراشیدگی روی چوب مبل، کم عمق و اندک باشد، نیازی به رنگ کاری اساسی نخواهد بود. اگر چوب مبل آسیب دیدگی جدی دارد می بایست ابتدا به ساکن نسبت به تعمیر چوب اقدام نمود و پس از آن سمباده کشی و نهایتا تغییر رنگ چوب مبل در منزل تهران انجام می شود.
اگر رنگ چوب مبل سالم می باشد برای کاهش هزینه و قیمت تعمیر مبل در تهران، می توانید از رنگ کاری چوب مبل صرف نظر نمایید. ولی اگر بخش زیادی از مبلمان دچار آسیب شده و خراشیدگی های بیشتری روی چوب دیده می گردد بدون در نظر گرفتن هزینه تعمیر مبل در تهران می بایست رنگ کاری مبلمان را حتما در دستور کار قرار دهید.
تیم فیکس مبل تعمیر مبل در غرب تهران، تعمیر مبل در شرق تهران، تعمیر مبل در جنوب تهران، تعمیرات مبل در منزل تهران، خدمات تعویض روکش مبلمان تهران، تغییر رنگ چوب مبل، رویه کوبی و ... را نیز انجام می دهد. چنانچه پارچه مبل دچار پارگی و یا سایش در بخشی هایی از خود شده است باید روکش مبلمان به طور کامل تعویض گردد. در این صورت می توانید طرح و رنگ مبلمان را به کلی تغییر داده و از رویه جدید تری بهره ببرید.
تغییر رنگ چوب مبل در منزل تهران و تعویض روکش مبلمان در تهران می تواند تاثیرات بسیار خوبی بر روی روحیه شما همشهریان تهرانی گذارد و تنوع حاصل شده در دیزاین منزل تان مشخصا روان شما را نیز آسوده و شاداب می نماید. اگر قصد دارید رنگ چوب مبل تان را تغییر دهید به شما توصیه می نماییم نسبت به تعویض روکش مبلمان هم اقدام فرمایید تا تغییر اساسی در دیزاین منزل تان ایجاد گردد. گروه متخصص فیکس مبل با بهره گیری از مجرب ترین تعمیرکاران مبل تهران می تواند بهترین مشاوره ها را در زمینه تعمیر مبل در تهران به شما عزیزان ارائه دهد و سبب شود تا با دیدی باز نسبت به انتخاب نوع پارچه مبل، اسفنج مبل، فوم مبل، رنگ جوب مبل و ... اقدامات لازم را مبذول نمایید و از نتیجه کار تعمیرات مبل در تهران رضایت خاطر داشته باشید.

چرا گروه فیکس مبل را برگزینیم؟

فهرست خدمات ویژه ی تعمیر مبل در تهران توسط تیم فیکس مبل

تیم حرفه ای و کارآزموده ی فیکس مبل با نزدیک به سی سال سابقه در زمینه تعمیر مبل در تهران همواره در تلاش بوده تا خود را به جدیدترین مِتد روز تجهیز کند و با بهره بردن از بهترین تعمیرکاران مبلمان در تهران، تا حد توان خود رضایت خاطر مشتریان را جلب نماید. تعمیر مبل راحتی در تهران، تعمیر مبل چرمی در تهران، تعویض روکش مبل در تهران، تعویض رویه مبل در تهران، و سایر خدمات مربوط به تعمیرات مبلمان در تهران از آن دست خدماتی ست که به سادگی توسط متخصصین تیم فیکس مبل انجام می گیرد و شما عزیزان می توانید با ورود به سایت فیکس مبل و آگاهی از نحوه ی انجام عملیات مربوط به تعمیرات مبل در تهران، و اطلاع پیدا کردن از قیمت تعمیر مبل تهران، قیمت تعمیرات مبل در تهران، قیمت تعمیر مبل راحتی در تهران، قیمت تعویض روکش مبل در تهران، قیمت روکش مبل در تهران و ... طی تماس تلفنی که با کارشناسان ما برقرار می کنید، پروسه ی تعمیر مبلمان خود را استارت بزنید. لازم به ذکر است در صورت تمایل به آگاهی یافتن از قیمت رویه کوبی مبل، هزینه تعویض رویه مبل راحتی، قیمت رویه کوبی مبل استیل، هزینه تعویض روکش مبل چرمی، قیمت تعویض روکش مبل راحتی و دیگر موارد مربوط به تعرفه تعمیرات مبلمان تهران نیز می توانید با تیم پشتیبانی فیکس مبلوارد گفتگو شده و از تمامی موارد فوق الذکر اطلاع حاصل کنید.
تیم فیکس مبل هم اکنون دارای شعبات مختلفی در تهران می باشد و تعمیرات مبل در شرق تهران، تعمیرات مبل در غرب تهران، تعمیرات مبل در جنوب تهران را با بالاترین کیفیت و کمترین زمان ممکن به انجام می رساند. به عنوان مثال اگر شما در حال حاضر در شرق تهران بزرگ سکونت دارید می توانید به شعبه تعمیر مبل شرق تهران تیم فیکس مبل مراجعه کرده و خدمات مربوطه را دریافت نمایید. تعمیرات مبل در منزل تهران یک کار تخصصی ست که با توجه به میزان حساسیت امر، پسندیده تر است توسط متخصصی مجرب و زُبده صورت گیرد. ما تلاش کرده ایم تا حد امکان از بهترین و مجرب ترین تعمیرکاران تعمیرات مبل در تهران بهره گیری کنیم و اعتبار خود را در زمینه انواع رویه کوبی مبل استیل، رنگ کاری مبل در تهران، رویه کوبی مبل در غرب تهران، رویه کوبی مبل در شرق تهران، رویه کوبی مبل در جنوب تهران، تعمیرات مبل تهران به صورت همه جانبه در بین مشتریان خود ارتقاء ببخشیم.
یکی از خدمات خاصی که توسط تیم فیکس مبل صورت می گیرد تعمیرات مبل در منزل تهران می باشد. این سرویس دهی در حال حاضر اختصاصا توسط ما ارائه می گردد و دلیل انجام تعمیرات مبل در منزل تهران نیز تلاشی است برای اینکه در صرف زمان و هزینه از جانب همشهریان عزیز تهرانی، صرفه جویی قابل توجهی صورت گیرد. مسلما شما ساکنین تهران بزرگ با معضل ترافیک و شلوغی و سختی رفت و آمد دست و پنجه نرم کرده و می کنید و از همین رو می توانید بهره بردن از خدمات متنوع و خاص تعمیر مبل در منزل تهران را در دستور کاری خود قرار داده و تعمیرات مبلمان خود را به ما بسپارید.
گذشته از این مطالب، ساخت مبلمان در تهران با توجه به سلیقه مشتریان، یکی دیگر از بیشمار خدماتی ست که توسط تیم فیکس مبل در تهران انجام می گیرد. تیم فیکس مبل به عنوان یکی از بهترین مرکز ساخت مبل در تهران، با بهره گیری از مدرن ترین کارگاه ساخت مبل در تهران انواع سفارش ساخت مبل در تهران را پذیرفته و اقدام به ساخت مبلمان در تهران در طرح ها و سایز های متناسب با سلیقه شما عزیزان نموده و اقدام به ساخت مبل راحتی در تهران، ساخت مبل استیل در تهران، ساخت مبل چرمی در تهران کرده و کیفیت کار خود را با پایانی خوش به رُخ حریفان می کشاند.
شما عزیزان تهرانی با اعتماد به تیم فیکس مبل گامی بزرگ و شگرف در مسیر تعمیر مبلمان در تهران بر خواهید داشت و شاهد خواهید بود یکی از متنوع ترین خدمات تعمیرات مبل در تهران به چه صورت و با چه کیفیت و با چه تنوعی ارائه می گردد در آشفته بازار پر هیاهو ی بی خویشی ی انسان. مفتخریم خدمات مربوط به تعمیرات مبل تهران را تقدیم حضورتان کنیم و لبخند رضایت را بر لبان تان بنشانیم.

مقالات مرتبط

تمامی حقوق این سایت متعلق به فیکس مبل می باشد.