فیکس مبل > تعمیرات مبل در تهران > تعویض روکش مبلمان تهران

تعویض روکش مبل در تهران

معجزه ی تعویض روکش مبل در تهران

پارچه مبل و در کل روکش مبلمان در هنگام خرید مبلمان، اولین چیزی می باشد که توجه مشتری را به خود جلب می نماید. پارچه مبل و روکش مبلمان از مهمترین اجزاء تشکیل دهنده مبلمان است که به صورت توأمان باعث زیبایی و کیفیت دار بودن مبلمان خریداری شده می شود. در کل، کیفیت و جنس روکش مبل به عوامل متعددی بستگی دارد که تلاش داریم در این مقاله به مهمترین نکات آن بپردازیم و اطلاعات مفیدی را در اختیار شما عزیزان همشهری قرار دهیم. تیم فیکس مبل با بهره گیری از تجربه ای چندین ساله در زمینه تعمیر مبل در تهران و به صورت اخص، تعویض روکش مبل تهران، و ارائه خدمات مربوط به انواع مبل راحتی، چرم و استیل به صورت شبانه روزی در اختیار شما عزیزان عرضه می دارد. در هنگام انتخاب روکش مبلمان در تهران می بایست کیفیت پارچه مبل را در نظر گرفت چرا که با توجه به استفاده دائمی از مبلمان، احتمال آسیب دیدگی و پارگی روکش مبلمان افزایش می یابد و جلوه و زیبایی مبل شدیدا تحت تاثیر قرار خواهد گرفت.

چه زمانی می توان اقدام به تعویض روکش مبلمان کنیم؟

طرح و نقش مبلمان متناسب با دکور نباشد
 پارچه سطح مبل کیفیت و رنگ اولیه را نداشته باشد
لک های غیر قابل پاک شدن روی سطح مبل

انواع پارچه مبل برای تعویض روکش مبلمان در تهران

پارچه مبل و روکش مبلمان نیز به مانند دیگر وسایل و لوازم خانگی دارای انواع مختلفی می باشد که انتخاب هر مدل و هر جنس با توجه به نیاز و سلیقه مشتری متغیر است. در هنگام انتخاب روکش مبلمان در تهران می بایست کیفیت پارچه مبل را در نظر گرفت چرا که با توجه به استفاده دائمی از مبلمان، احتمال آسیب دیدگی و پارگی روکش مبلمان افزایش می یابد و جلوه و زیبایی مبلمان شدیدا تحت تاثیر قرار خواهد گرفت. نتیجتا پسندیده می باشد که به وقت اقدام برای خرید مبل و یا خرید پارچه به نیت تعویض روکش مبل در غرب تهران تا حد ممکن دقت لازم را مبذول داشت. در اینجا به معرفی انواع روکش مبلمان و محاسن و معایب آن اقدام می کنیم.


تعویض روکش مبل تهران - تعویض روکش مبل در تهران | فیکس مبل

جنس مخمل به عنوان پارچه مبل یا روکش مبلمان

مخمل را می توان به عنوان یکی از پر طرفدار ترین پارچه مبل برای تعویض روکش مبلمان در تهران شناخت. مخمل هیچ وقت از مد نیفتاده و همیشه به عنوان اولین انتخاب ها در ذهن مشتریانی که قصد خرید پارچه به نیت تعمیر مبلمان در تهران کرده اند، جای خاص را خواهد داشت. مخمل به لحاط جنس و مدل و رنگ دارای انواع بسیار زیادی است. عموما میزان تراکم پارچه مخمل بسیار بالا می باشد. همین امر موجب می گردد از مخمل برای تعویض روکش مبلمان در تهران به صورت دائمی استفاده شود.


جنس ساتن به عنوان پارچه مبل یا روکش مبلمان

به صورت کلی افراد معدودی از پارچه مبلی ساتن استفاده می نمایند. روکش مبلمان ساتن به سادگی دچار پاره گی می گردد و چروک شدن آن بسیار محتمل می باشد ولی در عوض از تنوع بسیار زیادی در هنگام خرید برخوردار است. به دلیل لکه بری بسیار سختی که پارچه مبل ساتن دارد ترجیحا این پارچه را به عنوان روکش مبلمان در آخرین رده برای انتخاب قرار دهید.

قیمت تعویض روکش مبل در تهران - تعویض روکش مبل در غرب تهران | فیکس مبل

قیمت روکش مبل در تهران - تعویض روکش مبل تهران | فیکس مبل

جنس چرم به عنوان پارچه مبل یا روکش مبلمان

 چرم به عنوان روکش مبلمان با توجه به طبیعی بودنش بسیار مورد استقبال قرار می گیرد. ولیکن در صورتی که چرم با روغن دچار لکه شود، پاک کردن آن بسیار دشوار می شود. در صورتی که اقدام به تعمیر مبل چرم در تهران نموده اید تلاش نمایید که از چرمی استفاده کنید که برای تعویض روکش مبلمان در تهران مناسب باشد و لکه گیری آن ساده تر باشد. نکته فرعی این است که استفاده از پارچه مبل از جنس چرم سبب می گردد منزل شما صورتی بسیار رسمی به خود گیرد و از حالت اسپرت خارج گردد. خالی از فایده نیست که متذکر شویم روکش مبلمان چرم به سادگی سرما و گرما را بروز می دهد و در عین حال باعث عرق کردن لباس شما می شود.


جنس گلیم و یا جاجیم به عنوان پارچه مبل یا روکش مبلمان

بافت جاجیم و گلیم بسیار ضخیم است و این روزها استفاده از این نوع پارچه مبلی در تهران رواج یافته و حال و هوای خاصی به دیزاین منازل می دهد. گلیم و جاجیم علاوه بر ضخیم بودن، دارای طرح های بسیار شلوغی هستند که همین امر باعث می گردد به هنگام لکه شدن، نسبت به سایر روکش مبلمان، مشخص و زننده نباشد. نتیجتا تیم فیکس مبل به شما پیشنهاد استفاده از گلیم و جاجیم به هنگام تعویض روکش مبلمان در تهران را می دهد تا بهترین بهره را از این نوع پارچه مبل ببرید.

تعویض روکش مبل در تهران - تعمیر مبل در تهران | فیکس مبل

تعویض روکش مبل در تهران - تعمیرات مبل در تهران | فیکس مبل

جنس مازراتی به عنوان پارچه مبل یا روکش مبلمان روکش مبلمان

مازراتی از بافت های بسیار برجسته همراه فراز و نشیب زیاد در طرح است که پس از گذشت چند سال مشخصا این پستی و بلندی های پارچه مبل، نشست می نماید. پارچه مبل مازراتی از لحاظ رنگ بندی بسیار تنوع دارد و برای انتخاب و هماهنگ کردن این روکش مبلمان با سایر قسمت های منزل تان دچار مشکل نخواهید گشت. یکی از عمده ترین معایب روکش مبلمان مازراتی ایجاد گرمای زایی است که هنگام نشستن به شما وارد می آید.  از طرفی به دلیل بافت ضخیم این نوع پارچه مبل، به هنگام ریختن مایعات بر روی مبل، مایع به تمامی بافت پارچه مبل نفوذ می نماید.

در انتخاب پارچه مبل برای تعویض روکش مبلمان در تهران به نکات زیر توجه کنید

  • پارچه مبل را می توانید با توجه به رنگ و دیزاین سایر اشیاء منزل خودتان هماهنگ نمایید.
  •  در محیط های کوچک از روکش مبلمان با طرح های شلوغ بهره نبرید.
  •  در منازل با وسعت زیاد تلاش نمایید از پارچه مبل گلدار، راه راه، خطوط معوج و ... بهره گیری نمایید.
  •  برای اتاق هایی که پر تردد است و زیاد مورد استفاده قرار می گیرد از روکش مبلمان تیره رنگ استفاده نمایید.
  • برای بیشتر جلوه پیدا کردن طرح پارچه مبل تان برای اتاق پذیرایی، سعی بفرمایید تا برای تعویض روکش مبل در غرب تهران از پارچه مبل به رنگ روشن استفاده نمایید.
  •  برای بهره بردن بیشتر از مبل های قدیمی خود برآن باشید که در هنگام تعمیرات مبل تهران و برای تعویض روکش مبلمان در تهران از پارچه مبل به رنگ قهوه ای تیره، مشکی و خاکستری بهره ببرید.
  • برای لکه نشدن و عدم چرک شدن پارچه مبل به هنگام تعویض روکش مبلمان در تهران می توانید رنگ های تیره را برای خود در دستور کارتان قرار دهید.
  • در صورت بهره مندی از فرزندان خردسال از روکش مبلمان به رنگ نسکافه ای، فندقی، زغالی، کاراملی و ... بهره ببرید.
  • در صورت بهره بردن از روکش مبلمان به رنگ ساده و بدون طرحی خاص، از چند عدد کوسن برای دیزاین منزل خود استفاده نمایی
تعویض روکش مبلمان در تهران - تعویض روکش مبل در تهران | فیکس مبل

راهنمایی خاص در مورد روکش مبلمان در تهران

در انتهای این مقاله به شما یادآوری می نماییم که فارغ از کیفیت و استحکام پارچه مبل، نکته حائز اهمیت هماهنگی و هارمونی بین طرح و نقش روکش مبلمان با محیط اطراف است که مبلمان در آنجا قرار گرفته. فضای محیط و متراژ اتاقی که مبلمان در آن قرار می گیرد می تواند عامل مهمی در انتخاب پارچه مبل با طرح ساده یا شلوغ باشد. مجددا اشاره می نماییم که برای اتاق های کوچک از روکش مبلمان با طرح ساده و در حالی که برای اتاق های بزرگ اقدام به انتخاب پارچه مبل نموده اید تلاش نمایید که از روکش مبلمان با طرح های شلوغ و زیاد استفاده کنید. برای اتاق های کم تردد می توانید از پارچه های ظریف بهره ببرید و اتاق های پر آمد و شد را با روکش مبلمان مقاوم تر تزیین کنید. استفاده از مبلمان با طرح نامعمول و انتزاعی می تواند به اتاق شما جلوه ای خاص ببخشد و فضایی دل آسا را فراهم آورد. در انتخاب پارچه مبل این سری مبل های انتزاعی بسیار دقت نمایید تا بهترین نتیجه بدست آید. فراموش نکنید اگر مایل هستید که چندین سال یک مبل را مورد استفاده قرار دهید حتما از رنگ پارچه مبل که تیره است انتخاب خود را انجام دهید.
در انتها توصیه می کنیم که با مشاوره گرفتن از گروه فیکس مبل در مورد تعویض روکش مبلمان در تهران خاطره ای خوش را از تعمیر مبل تهران به یادگار داشته باشید و بهترین خدمات را دریافت کرده و مبلمان خود را جانی دوباره ببخشید از راه اعتماد به تیم متخصص ما.

چرا گروه فیکس مبل را برگزینیم؟

فهرست خدمات ویژه ی تعمیر مبل در تهران توسط تیم فیکس مبل

تیم حرفه ای و کارآزموده ی فیکس مبل با نزدیک به سی سال سابقه در زمینه تعمیر مبل در تهران همواره در تلاش بوده تا خود را به جدیدترین مِتد روز تجهیز کند و با بهره بردن از بهترین تعمیرکاران مبلمان در تهران، تا حد توان خود رضایت خاطر مشتریان را جلب نماید. تعمیر مبل راحتی در تهران، تعمیر مبل چرمی در تهران، تعویض روکش مبل در تهران، تعویض رویه مبل در تهران، و سایر خدمات مربوط به تعمیرات مبلمان در تهران از آن دست خدماتی ست که به سادگی توسط متخصصین تیم فیکس مبل انجام می گیرد و شما عزیزان می توانید با ورود به سایت فیکس مبل و آگاهی از نحوه ی انجام عملیات مربوط به تعمیرات مبل در تهران، و اطلاع پیدا کردن از قیمت تعمیر مبل تهران، قیمت تعمیرات مبل در تهران، قیمت تعمیر مبل راحتی در تهران، قیمت تعویض روکش مبل در تهران، قیمت روکش مبل در تهران و ... طی تماس تلفنی که با کارشناسان ما برقرار می کنید، پروسه ی تعمیر مبلمان خود را استارت بزنید. لازم به ذکر است در صورت تمایل به آگاهی یافتن از قیمت رویه کوبی مبل، هزینه تعویض رویه مبل راحتی، قیمت رویه کوبی مبل استیل، هزینه تعویض روکش مبل چرمی، قیمت تعویض روکش مبل راحتی و دیگر موارد مربوط به تعرفه تعمیرات مبلمان تهران نیز می توانید با تیم پشتیبانی فیکس مبلوارد گفتگو شده و از تمامی موارد فوق الذکر اطلاع حاصل کنید.
تیم فیکس مبل هم اکنون دارای شعبات مختلفی در تهران می باشد و تعمیرات مبل در شرق تهران، تعمیرات مبل در غرب تهران، تعمیرات مبل در جنوب تهران را با بالاترین کیفیت و کمترین زمان ممکن به انجام می رساند. به عنوان مثال اگر شما در حال حاضر در شرق تهران بزرگ سکونت دارید می توانید به شعبه تعمیر مبل شرق تهران تیم فیکس مبل مراجعه کرده و خدمات مربوطه را دریافت نمایید. تعمیرات مبل در منزل تهران یک کار تخصصی ست که با توجه به میزان حساسیت امر، پسندیده تر است توسط متخصصی مجرب و زُبده صورت گیرد. ما تلاش کرده ایم تا حد امکان از بهترین و مجرب ترین تعمیرکاران تعمیرات مبل در تهران بهره گیری کنیم و اعتبار خود را در زمینه انواع رویه کوبی مبل استیل، رنگ کاری مبل در تهران، رویه کوبی مبل در غرب تهران، رویه کوبی مبل در شرق تهران، رویه کوبی مبل در جنوب تهران، تعمیرات مبل تهران به صورت همه جانبه در بین مشتریان خود ارتقاء ببخشیم.
یکی از خدمات خاصی که توسط تیم فیکس مبل صورت می گیرد تعمیرات مبل در منزل تهران می باشد. این سرویس دهی در حال حاضر اختصاصا توسط ما ارائه می گردد و دلیل انجام تعمیرات مبل در منزل تهران نیز تلاشی است برای اینکه در صرف زمان و هزینه از جانب همشهریان عزیز تهرانی، صرفه جویی قابل توجهی صورت گیرد. مسلما شما ساکنین تهران بزرگ با معضل ترافیک و شلوغی و سختی رفت و آمد دست و پنجه نرم کرده و می کنید و از همین رو می توانید بهره بردن از خدمات متنوع و خاص تعمیر مبل در منزل تهران را در دستور کاری خود قرار داده و تعمیرات مبلمان خود را به ما بسپارید.
گذشته از این مطالب، ساخت مبلمان در تهران با توجه به سلیقه مشتریان، یکی دیگر از بیشمار خدماتی ست که توسط تیم فیکس مبل در تهران انجام می گیرد. تیم فیکس مبل به عنوان یکی از بهترین مرکز ساخت مبل در تهران، با بهره گیری از مدرن ترین کارگاه ساخت مبل در تهران انواع سفارش ساخت مبل در تهران را پذیرفته و اقدام به ساخت مبلمان در تهران در طرح ها و سایز های متناسب با سلیقه شما عزیزان نموده و اقدام به ساخت مبل راحتی در تهران، ساخت مبل استیل در تهران، ساخت مبل چرمی در تهران کرده و کیفیت کار خود را با پایانی خوش به رُخ حریفان می کشاند.
شما عزیزان تهرانی با اعتماد به تیم فیکس مبل گامی بزرگ و شگرف در مسیر تعمیر مبلمان در تهران بر خواهید داشت و شاهد خواهید بود یکی از متنوع ترین خدمات تعمیرات مبل در تهران به چه صورت و با چه کیفیت و با چه تنوعی ارائه می گردد در آشفته بازار پر هیاهو ی بی خویشی ی انسان. مفتخریم خدمات مربوط به تعمیرات مبل تهران را تقدیم حضورتان کنیم و لبخند رضایت را بر لبان تان بنشانیم.

مقالات مرتبط

تمامی حقوق این سایت متعلق به فیکس مبل می باشد.